FLASH

FLASH

Strony internetowe tworzone w technologii Flash - najpierw Macromedia, później Adobe Flash Player to niemal pierwsze rozwiązania dla internetu, w których rozdzielczość ekranu oglądającego nie wpływała bezpośrednio na grafikę wyświetlanej strony. Tym samym można było mieć pewność, że zarówno klient, jak i odwiedzający stronę zobaczą dokładnie tę koncepcję, którą projektant strony sobie założył. Możliwość animowania poszczególnych sekwencji, nietypowych rozwiązań menu, sposobów na wyświetlanie portfolio czyniła z Flasha doskonały produkt, którym zainteresowani byli rozmaici twórcy aby propagować swe dzieła.
Miałem przyjemność pracować dla znakomitych projektantów biżuterii jak Jan Suchodolski, Paweł Kaczyński, Jacek Byczewski, Tomasz Płodowski, Aniol, jak i kreatywnych fotografów. Strony internetowe w technologii Flash tworzyłem także dla takich firm jak Terri i Tespol od produkcji rajstop, Molton, Monnari czy firmy Mizet - producenta bielizny. We współpracy z znakomitymi programistami i rysowniczką - Anetą Fontner - stworzyłem także wielowymiarową stronę dla firmy Happy Kids - opartą o gry edukacyjne - co było rzadkością działań reklamowych we wcześniejszych latach.

Technologia Flash dawała również możliwość tworzenia prezentacji, które wgrywane na płyty CD stanowiły doskonały i nowoczesny materiał reklamowy dla firm. Takie prezentacje wykonałem m.in. dla firmy Ad Acta - blisko 10 minutowe kompendium na temat zalet przechowywania faktur i innych dokumentów w ich firmie, jak i prezentacji produktów dla firmy Rewon - potentata w produkcji skarpet i rajstop. 
W technologii Flash była również moja osobista strona - pasja - jeden z największych portali (później rozwijanych w innych technologiach) strona poświęcona Włochom. www.italia-italia.pl